0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Labocosmetica
Mudel: #DUCTILE
Saadavus: Laos
16.80€
Maksudeta: 14.00€

Võimalikud valikud

APC - All Purpose Cleaner All Around


#DUCTILE näol on tegemist mitmekülgse ning väga tugevatoimelise puhastusvahendiga, suure konsentratsiooni tõttu on kasutatav mis tahes sise- ning välispindadel.


Toode on ainsana sertifitseeritud ALCANTARA poolt, mis kindlustab selle, et te ei riku spetsiaalset tekstiilmaterjali autode salongis. Puhastab antud pindadelt erinevad raskesti eemaldatavad plekid nagu orgaanilised või kohvi plekid. Tänu katioonsetele pindaktiivsele ainetele toote sisalduses jätab pinna meeldivalt pehmeks, mis on üldiselt ebatavaline teiste APC toodete puhul.


Samuti on #DUCTILE võimalik kasutada eri tüüpi tekstiilipesurites tänu balanseeritud vahutamisele. Suudab eemaldada erinevat tüüpi mustust, kaasa arvatud rasvaseid plekke, ei riku isegi kõige delikaatsemaid tekstiilpindu.


Plastik pindade puhastamisel on hea nipp kasutada pintslit või pehmet harja, et toode vahuks muuta, lihtsustades sellega tööprotsessi. Eemaldab kõiksugu mustust ning tulemuseks "nagu uus" pind.

Tänu "Odor Block" tehnoloogiale suudab toode neutraliseerida halbu lõhnu auto salongis, jättes salongi puhastuse järgselt sinna värske lõhna.


Välistel pindadel kasutamiseks soovitame lahjendada toodet järgmiselt:


Mootoriruum, veljed, rehvid, koopaservad 1:3 

Uksevahend ning kere eelpesu 1:20 - 1:30 (olenevalt mustuse astmest)


Salongi pindadel kasutamiseks soovitame lahjendada toodet järgmiselt:


Tekstiilpinnad 1:10

Plastikpinnad 1:20


Toode ei jäta endast järele mingeid kuivamisjälgi ja maha pesemine on väga lihtne!Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.