0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Labocosmetica
Mudel: #ForeverYoung STC
Saadavus: Laos
135.00€
Maksudeta: 112.50€

#ForeverYoung STC - Permanent Nano Coat 50ml


S - SiO5 on ränioksiid, mis on klaasi põhikomponendiks. Kaitsekilp mis tagab hüdrofoobsuse, kulumiskindluse ning täiusliku haardumise pinnaga.

T - TiO2 on titaaniumoksiid. Hetkel kõige uuenduslikum kattekihi lahendus, millel on isepuhastusvõime ning suur kaitsevõime kemikaalidele. Pakub väga tõhusat kaitset suurimale autopesus ettetulevale probleemile - lubjasettele.

C - Ceramic Coating - keraamiline kaitse.  STC on nano-komposiit kaitse (tähendab, 70% füüsiline ja 30% keemiline), olles sellega oma koostiselt erinev teistest turul müüdavatest keraamilistest kaitsetest. 


STC keraamilise kaitse paigaldus sõltub suuresti temperatuurist ning õhuniiskusest, jäägi mahapühkimise aeg varieerub:

20°C - 20% niiskus = 15 minutit, 20°C - 80% niiskus = 3 minutit, 30°C - 20% niiskus = 8 minutit, 30°C - 80% niiskus = 1 minut

Kui peaksite mahapühkimisega hilinema, ning keraamiline kaitsekiht on juba liialt kivistunud, saate vea parandada kasutades toodet Labocosmetica #VÈRITAS või MAFRA Sherlock, ning seejärel keraamilise kaitse parandatud kohale uuesti kanda.

STC kestvus sõltub pesuvahenditest, ilmastikust ning auto kasutusest, kuid tavapesude ning vahendite korral on testitud kestvuseks 24kuud või 30.000km. Kestvust saab pikendada, kasutades #Labocosmetica sarja spetsiaalseid tooteid ning pesuvahendeid, kuni 3aastani või 50.000km

Toote lõppkuivamise aeg võib olenevalt ilmast olla kuni 72tundi, kuid juba esimese 6 tunni järel on võimalik auto kliendile üle anda, kasutades üleandmise eel toodet Labocosmetica #REFLÈCTO, mis tekitab keraamilisele kaitsele "vihmavarju effekti" kuni 15-päevaks.


Maksimaalse kestvuse saavutamiseks järgige juhiseid ning kasutage hilisemaks autohoolduseks #Labocosmetica sarja spetsiaalseid tooteid.

EI SOOVITA paigaldada alla 15°C temperatuuri ning üle 50% õhuniiskuse korra.Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.